× For help and support with ALLBenchmark in general

file Question Sterownik nie aktualny GTX 560ti

10 years 7 months ago #692 by airon24
Witam. Mam problem. Nie mogę rozpocząć testu, ponieważ program wykrywa starą wersję sterowników. Mam zainstalowaną najnowszą wersję 327.23 z strony Nvidii. Proszę o wskazówki.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 years 7 months ago #693 by Michal 'bonzaj' Staniszewski
Witam,
Czy masz zainstalowane tez sterowniki do innych kart, np do intela, albo AMD. Ewentualnie, czy masz moze dodatkowy zintegrowany uklad graficzny na plycie glownej?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 years 7 months ago #694 by airon24
Płyta główna to asrock n68-s3 ucc i jest na niej wyjscie vga. Chipset nvidia 7025. Natomiast windows nie wykrywa zadnej innej karty oprócz GTX 560TI w ustawieniach.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 years 7 months ago #695 by Michal 'bonzaj' Staniszewski
Bedziesz m,usial zatem zrobic update takze tamtych sterownikow od tej zintegrowanej karty.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 years 7 months ago #697 by airon24
Po aktualizacji test nadal nie chce ruszyć. Swoją drogą po co program wymusza sterowniki ? Niektóre sterowniki starsze są szybsze od nowszych i można je testować w celu uzyskania najlepszej wydajności. Jest to jedyny program do benchmarku jaki znam posiadający tak durny warunek. Szkoda, że ten program jest niedopracowany.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 years 7 months ago #698 by Wiosniak
Bez sensu z tą aktualizacją sterownika. Mam laptopa, sterowniki grafiki są od producenta laptopa a nie od AMD, więc nijak nie zaktualizuję bo od producenta mam ostatnie jakie były . Catzilla więc bezużyteczna, bye bye programie

Please Log in or Create an account to join the conversation.